niedziela, 26 lutego 2012

Torba Louis Vuitton

Dzisiaj chciałam wam pokazać małą stylizację z moją nową zdobyczą - torbą Louis Vuitton :)
Wybaczcie za dość słabą jakość zdjęć, ale tak to bywa z moim aparatem... :/
W czwartek wybieram się na większe zakupy do Trójmiasta, może znajdę coś fajnego i postaram się zrobić z nimi jakieś stylizacje :) Pozdrawiam!

Bluzka - H&M
Blazer - sh
Złote bluzki i swetry są w modzie i zakłada je coraz więcej szafiarek. Idealnie nadają się na duże okazje jak i na co dzień. Do zestawu jak poniżej idealne będą czarne rurki lub cygaretki.
Najlepiej aby bluzka była w kolorze podobnym do torby. W tym zestawie nie potrzeba więcej niż 2 kolorów - w tym przypadku brąz/złoto i czerń.A na koniec Lenka, której torba również bardzo się spodobała :)


6 komentarzy:

 1. Jesteś z okolic trójmiasta !? Ja też :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie, jestem z zachodniopomorskiego, a do trójmiasta jadę do rodziny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładna torba. Wiesz mam pytanie, bo widzę, że masz doświadczenie w prowadzeniu blogu. Jak można że tak powiem zdobywać obserwatorów. Staram się jakoś prowadzić mojego bloga ,ale jeszcze nikt się do obserwatorów nie dodał. Jeżeli możesz mi coś poradzić byłaby ci bardzo wdzięczna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja zazwyczaj staram się robić jakąś reklamę :) Wrzucam adres swojego bloga w różne miejsca i tak to się rozgrywa. Tego bloga mam od grudnia, w między czasie zamknęłam go na niecały miesiąc gdzieś tak.

  OdpowiedzUsuń
 5. grr czy to oryginalna torba? Bo coś mi się widzi że bardzo NIE BARDZO :/

  pozdrawiam C;

  OdpowiedzUsuń